Dňa 25.5.2017 sa konala tlačová konferencia pri príležitosti 1. Výročia otvorenia prvého oficiálneho zastúpenia značky Maserati pre Slovesnkú republiku.

  Tlačová správa
  Bratislava – 25. 5. 2017 – Pred vyše rokom sa spoločnosť DS Plus, stala prvým oficiálnym predajcom vozidiel talianskej exkluzívnej značky Maserati v Slovenskej republike a na Hodonínskej ulici otvorila výstavnú sieň a spustila predaj a servis áut.
   „Od otvorenia zastúpenia do konca roku 2016 sme predali zákazníkom na Slovensku  23 vozidiel. Z modelov Ghibli, GranCabrio, GranTurismo, Quattroporte a novinky  modelu Levante. Tohto roku sme predali 10 vozidiel,“ hovorí konateľ spoločnosti Mgr. Ján Žurek. „Keď sme žiadali od Maserati o oprávnenie predávať ich vozidlá, zaviazali sme sa k efektívnej spolupráci a tento sľub sa nám darí dodržiavať na sto percent. Nádherné a adrenalín dvíhajúce vozidlá si na Slovensku našli svojich priaznivcov a nových majiteľov. V súčasnosti je na Slovensku registrovaných cca 150 vozidiel Maserati.“
  Výstavná sieň má rozlohu 600 m². Podľa najvyšších štandardov a na základe „House of the Trident“ v nej našlo svoj domov 5 modelov značky Maserati, ktoré sú zákazníkom k dispozícii na skúšobné jazdy.
   
  Servisný priestor veľkosti 550 m² spĺňa štandardy materskej značky. Vybavený je modernou a certifikovanou technikou. Stabilný tím mechanikov s viacročnými skúsenosťami promtne rieši všetky požiadavky zákazníkov. „Preferujeme osobný prístup a kvalitný servis, garantujeme certifikované a autorizované náhradné dielce,“ dopĺňa Mgr. Ján Žurek.
   
  DS Plus ako jediný autorizovaný servisný partner Maserati na Slovensku ponúka od 1. apríla 2016 svojim zákazníkom, prvýkrát v histórii Maserati, bezplatný servis do 5 rokov od kúpy vozidla alebo do 100 000 najazdených kilometrov. Reaguje tak na nepodložené tvrdenia, že servisné náklady luxusného talianskeho vozidla sú nadpriemerne vysoké.
  Ambasádorom značky Maserati pre Slovensko sa stal p. Tomáš Tatár. Hráč NHL za Detroit Red Wings a strieborný medailista z MS 2012.

  Spoločnosť DS Plus
   
  Zastrešuje:
  - import vozidiel
  - predaj
  - autorizovaný servis pre nové aj vozidlá, dovezené z iných krajín
   
  Ponúka:
  AIRPORT SERVIS
  Komfortná služba šetrí zákazníkovi čas aj peniaze za parkovanie pred letiskom. Ak zákazník odlieta na služobnú cestu, vozidlo pristaví na Hodonínsku ulicu a vodič ho odvezie na letisko. Kým je mimo republiky robia sa v servise dohodnuté práce a po návrate ho vodič opäť vyzdvihne na letisku.
  SLUŽBA ZIMNÝ SPÁNOK
  Priamo do garáže zákazníka príde servisný technik vozidlo „zazimovať“.
  OPERATÍVNY SERVIS
  Drobné servisné zásahy priamo u zákazníka, rovnako kvalitne ako v servise. Účtujú sa len 2 hodiny práce za výjazd + hodiny za prácu na mieste.
  „RACE CHECK“
  Kontrola vozidla pred jazdou alebo po jazde na okruhu. Výmena brzdovej kvapaliny, kontrola pneumatík a zavesenia náprav, aj geometrie.
  ZIMNÁ A LETNÁ KONTROLA
  Kontrola stavu stieračov a ostrekovačov, funkcie udržiavacej nabíjačky, stavu karosérie (v prípade potreby ošetrenie proti korózii) a nastavenie svetiel. Kontrola kondície autobatérie a bodu mrazu kvapalín, geometrie pre stabilitu na klzkom povrchu (prípadne nastavenie sa účtuje zvlášť) aj náplne klimatizácie na rýchle odhmlievanie okien.
  FINANCOVANIE
  Ponúkame našim zákazníkom všetky formy bežného financovania. Operatívny leasing, Finančný leasing, úverové financovanie.
  Príklad Full operatívny leasing
  Model Ghibli, Levante diesel mesačný náklad pod 1.000 EUR bez DPH.
  Príklad finančný leasing
  Levante diesel od 531 EUR s DPH, Ghibli diesel od 493 EUR s DPH a Quattroporte diesel od 711 EUR s DPH.
  O automobilke Maserati
  Maserati založil v Bologni Alfieri Maserati - 1. decembra 1914 otvoril dielňu s názvom „Officine Alfieri Maserati“. V roku 1926 svoj podnik, spolu s bratom, premenoval na Maserati a začali konštruovať, stavať a predávať vlastné vozidlá. Za svoje logo si bratia vybrali symbol Trojzubca, inšpirovaný slávnou sochou Neptúna v Bologni. Na konci roku 1930 presťahovali značku Maserati do Modeny na súčasnú adresu – Viale Ciro Menotti. Ďalšie závody Maserasti v Giovanni Agnelli Plant, v Grugliasco a Mirafiori Factory rovnako garantujú najvyššie technické a kvalitatívne normy.
  Automobilka  s trojzubcom v znaku oslávila v roku 2014 storočnicu a za ten čas sa stala synonymom Talianskej elegancie, štýlu a luxusu v kombinácii so športovými génmi. Maserati pripravilo k jubileu dve nové limuzíny Quattroporte a Ghibli, ktoré dopĺňajú nadčasové kupé a kabriolet GranTurisma a GrandCabria. Vlani na autosalóne v Ženeve automobilka predstavila nové SUV Levante.
  Luxusné limuzíny ako aj SUV ponúka teraz s vybranými motormi a pohonom všetkých kolies. Všetky modely majú trojročnú záruku bez obmedzenia kilometrov.
  Produktové novinky zo Ženevy:
  GranTurismo/GranCabrio Sport špeciálna edícia (GranTurismo Sport špeciálna edícia, exteriérová farba Rosso Italiano): GT/GC špeciálna edícia k oslavám 60. rokov od vyrobenia prvého Maserati GranTurismo (3500 GT/1957).
  SUV Levante (v Ženeve vystavené v exteriérovej farbe Blu Emozione) s  interiérom E. Zegna, teraz v novej pieskovej farbe hodvábu.
   
   
  Mgr. Ján Žurek
  konateľ spoločnosti DS Plus