Maserati GranTurismo Sport 4,7l V8 460 HP
Predvádzacie vozidlo s nájazdom 14 500 km. Dátum výroby 10.10.2016. Záruka platná do 10.10.2019 bez obmedzenia množstva kilometrov. 2 servisné prehliadky zdarma.
Aktuálna cena bez DPH: 92.900,- EUR, Cena s DPH: 111.480,- EUR 

Pôvodná cena bez DPH: 114.311,- EUR, Cena s DPH: 137.173,- EUR 

 

GranTurismo 4,7 l automat

 

POPIS VOZIDLA

Maserati GranTurismo zaujme vynikajúcim a veľmi nadčasovým nezameniteľným dizajnom, vďaka ktorému si získalo tisíce priaznivcov na celom svete. K tomu sa pripočítajú skvelé osemvalcové atmosférické motory, dobre naladené podvozky a vnútri miesto pre štyroch dospelých cestujúcich. 
 
 

ŠPECIFIKÁCIA VOZIDLA

 
ROZMERY A VÁHY
Celková dĺžka: 4881 mm
Celková šírka: 2056 mm
Výška: 1353 mm
Rázvor: 2942 mm
Pohotovostná hmotnosť: 1880 kg
Rozloženie váhy: 49% - 51%
Objem batožinového priestoru: 260 l
 
MOTOR
Typ: V8
Celkový výtlak: 4691 cm3
Maximálni výkon: 338 kW
Maximálni točivý moment: 520 Nm
Palivo: Benzín
 
VÝKON
Maximálni rýchlosť: 300 km/h
Zrýchlenie 0-100 km/h: 4.7 s
 
PREVODOVKA
Prevodovka: automatická ZF 6-stupňová / MC Shift
   
SPOTREBA
Kombinovaná (ECE+EUDC): 14,3 l / 100km
 
EMISIE
Kombinovaná (ECE+EUDC): 330 g/km

VLASTNOSTI VOZIDLA

Stav: Nový
Farba: NERO KARBONIO
Interiér: NERO/NERO
ZÁKLADNÁ VÝBAVA
20'' palcové kolesá Astro Design 6-rychlostná automatická prevodovka, Adaptívny kontrolný systém svetielAirbagy (predné, bočné, okenné)Alarm systém a imobilizéromAutomatická aktivácia svetlometovAutomaticky zatmavujúce zrkadloBezpečnostné pasy s predpínačmi a omedzovačom účinku v závislosti na váhe - vpreduIsofixBiXenonové svetlomety s ostrekovačom a integrovanými DRL led svetlamiBrzdové strmene červené Diaľkové ovládanie (alarm systém, otváranie a zatváranie dverí a batožinového priestoru) Dark chrom, alebo Ecochróm interiér Dažďový senzor digitálny ukazovateľ otáčokdva samostatné držiaky na nápoje v predu a vzaduDvojité liate brzdové kotúče 6 piestikové 360 mm v predu4 piestikové 330  vzadu, Dvojzónová automatická klimatizácia aj pre zadné sedadláElektrická asistencia otvárania dveríElektricky ovládané a vyhriévané spätné zrkadláElektronická parkovacia brzda (EPB)Al. športové pedále Integrovaný spliter v prednom nárazníkuIntegrovaný zadný spojlér Kožené športové sedadlá s integrovanými opierkami hlavyAlcantara, Maserati Active Shifting riadenia pádlamiMaserati Multimedia systém - 7''displeNavigácia CD30GB pamäťhlasové ovládanieBluetooth s USB výstupomprogresívny posilovač riadeniaprvky interiéru vo farbe kožePredné sedadlá s nastaviteľnou bedrovou časťouSada na opravu defektuShadow line (kľučky dverí vo farbe vozidlakoncovky výfukov tmavé)Sklápacia lakťová opierka s osvetlením úložným priestoromsklápacia zadná lakťová opierkaSport Skyhook - zmena tuhosti tlmičov (nový hardware a športové nastavenie)Športový predný nárazník so zabudovanými park. senzormistabilizačný systém MaseratiSvetlá - oceľový vzhľad TempomatTlačidlo SPORT pre športové nastavenie (radiaca páka, sila pohonu, MSP, výfuky)Trident logo v opierkach hlavy Trojramenný multifunkčný športový volant v čiernej koživolant s manuálne nastaviteľným výšky a hĺbkyVýfuk - dvojité duálne trubice z nerezovej ocely v čiernej farbeVentily ovládané pomocou tlačidla SPORTvysoké bočné vedenie predných el. nastaviteľných sedadielZadné parkovacie senzoryZadné LED svetlá (dymový vzhľad)

VÝBAVA

● Audio systém BOSE ● Metalická farba Nero Karbonio ● Logo Trident v operkách hlavy ● komfortné sedadlá ● kontrola tlaku v penumatikách ● hliníkové pedále ● Čalúnenie stropu a stĺpikov čierna Alcantara ● Tmavý karbón interiér ● Kožený volant ● Červené brzdiče ● Sedadlá a stehy zošitia čierne

Skúšobná jazda

Objednajte si skúšobnú jazdu na tomto Maserati